Stig "Slas" Claesson pastell

104046

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Ko på grönbete, signerad och daterad Stig Claesson 74, pastell, 42x52 cm

Konst, Måleri

Stig

Budhistorik (36 bud)
43014
5 000
43030
5 000
43014
4 800
43006
4 600
42991
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.