Roland Svensson färglitografi

104044

SVENSSON, Roland (1910-2003): Västan, färglitografi, signerad och numrerad Roland S., pt 1973, 39x32 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (27 bud)
43012
7 200
43016
7 000
43012
6 800
43015
6 600
43012
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.