Salvador Dali litografi

104037

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): ur mappen Don Quixote, signerad 271/300, litografi, bladstorlek 76x56 cm

Salvador Dali litografi
Budhistorik (14 bud)
42199
2 400
42196
42190
42186
1 900
42184
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.