Frederic Iriarte blandteknik

104032

IRIARTE, Frederic (Frankrike, född 1963): Komposition, signerad och daterad Iriarte -89, blandteknik, bladstorlek 56x76 cm

Konst, Måleri

Frederic Iriarte blandteknik
Budhistorik (2 bud)

41419
38519

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.