Sven Inge De Monér akryl

104030

DE MONÉR, Sven Inge, f d Höglund (född 1935): Komposition, signerad och daterad-90, akryl på papper, bladstorlek 75x56 cm

Konst, Måleri

Sven Inge De Monér akryl

Budhistorik (12 bud)
41528
41454
41526
41454
1 700
41432
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.