Oljemålning Bernhard Oscarsson

104028

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Tvättande kvinna, signerad Oscarsson, olja på pannå, 47x38 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (23 bud)
42653
42953
1 900
42653
1 800
42917
1 700
42653
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.