Ulf Lundell serigrafi

104026

LUNDELL, Ulf (född 1949):Jack Kerouac, serigrafi, signerad och daterad -92, 3/12, 109x86 cm

Ulf Lundell serigrafi

Budhistorik (20 bud)
42156
4 400
42161
4 400
42156
4 200
42151
42154
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.