Sujana oljemålning

104024

SUJANA(samtida, Indonesien):Figurkomposition, otydligt signerad och daterad -94, olja på duk, 64x45 cm

Konst, Måleri

Sujana oljemålning

Budhistorik (5 bud)
41902
500
41614
450
41558
41156
35726

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.