Ulf Lundell figurkomposition

104022

LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell -04, blandteknik, bladstorlek 76x56 cm

Konst, Måleri

Ulf Lundell figurkomposition

Budhistorik (10 bud)
42028
3 600
42025
3 400
41948
3 200
39101
40332

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.