peter Dahl blyerts

104020

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad och daterad Peter Dahl 79, blyerts, 27x22 cm

Konst, Måleri

peter Dahl blyerts

Budhistorik (12 bud)
42024
41451
2 800
39484
2 600
38032
2 400
35234

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.