Elastolin figurer

104019

ELASTOLIN INDIANER OCH COWBOYS, omkring 1940-50-tal, 11 figurer varav 3 till häst, diligens med 3 figurer, totempålar 2 st, lägereld, tipi, palisad 10 delar

Smärre skador

Leksaker

Elastolin figurer

Budhistorik (6 bud)
42904
1 900
39388
1 800
42902
1 800
39388
39342

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.