Harald Lindberg oljemålning

104005

LINDBERG, Harald (1901-76): "Höst vid kusten", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
43971
3 200
41218
42425
2 800
41218
2 600
38034
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.