Lars Jonsson färglitografi

104004

JONSSON, Lars (född 1952): Mås, signerad Lars Jonsson, ea, färglitografi, 19x25 cm

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
43921
41485
43590
41485
950
41809
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.