Lars Jonsson färglitografi

104003

JONSSON, Lars (född 1952): Talgoxar, signerad Lars Jonsson, 111/360, färglitografi, 36x27 cm

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
42777
2 600
42774
2 400
42772
42756
42675
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.