Anders Österlin litografi

104002

ÖSTERLIN, Anders (född 1926): Komposition, signerad,
14/300, litografi, 58x48 cm

Gulnader

Anders Österlin litografi
Budhistorik (6 bud)
42698
550
42749
500
42698
450
42746
42698

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.