Salongsbord 1800-tal Holland

103997

SALONGSBORD, 1800-tal, Holland, fanerad med mahogny, beslag av mässing, nyckel finns, höjd 74, 91x60 cm

Renoverad

Salongsbord 1800-tal Holland

Budhistorik (14 bud)
40985
4 400
40984
4 200
40982
40981
3 200
40980

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.