Karl Höglund färglitografi

103993

HÖGLUND, Karl (född 1940): Stilleben, signerad, 290/290, färglitografi, 52x42 cm

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (17 bud)
43616
1 700
43857
1 600
43616
1 300
42601
42601

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.