Karl Höglund färglitografi

103989

HÖGLUND, Karl (född 1940): Djurgårdsbron, signerad, 194/290, färglitografi, 57x86 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (16 bud)
42701
3 200
42692
40381
2 800
42690
2 800
40381
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.