Fartygsporträtt gouache

103984

FARTYGSPORTRÄTT, 1900-talets början, danska lastångaren SS "Jethou", osignerad, gouache, 39x59 cm; obetydliga fläckar

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Fartygsporträtt gouache

Budhistorik (3 bud)

52405
48108
46144

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.