Paul Engdahl oljemålning

103982

ENGDAHL, Paul (1888-1967): Strandbild med figurer, motiv från Tahiti, signerad Paul Engdahl, olja på pannå, 61x92 cm

Konst, Måleri

Paul Engdahl oljemålning

Budhistorik (14 bud)
42062
42060
1 600
42057
42054
42048

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.