Hörnskåp gustavianskt

103964

HÖRNSKÅP, 1800-tal, gustavianskt, betsad furu, höjd 198, djup 80, bredd 129 cm, nycklar finns

skador och lösa delar

Hörnskåp gustavianskt

Budhistorik (5 bud)
42009
1 600
42008
41940
40957
37395

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.