Einar Rosén oljemålning

103961

ROSÉN, Einar (1910): Träd i landskap, signerad och daterad Einar Rosén 47, olja på duk, 46x68 cm

Konst, Måleri

Einar Rosén oljemålning

Budhistorik (1 bud)

38533
2011-09-28 20:43:27

2011-10-02 kl 15:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.