Snedklaffsekretär 1700-tal

103959

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, ek, höjd 107, 104x59 cm

Renoverad, kompletterad, skador, nyckel finns

Snedklaffsekretär 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
42666
1 700
38826
1 600
42665
1 600
38826
38825

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.