Vilgot Olsson oljemålning

103958

OLSSON, Vilgot (1906-1990): Stilleben med fiol, signerad atergo Wilgot Olsson, olja på duk, 53x64 cm

Konst, Måleri

Vilgot Olsson oljemålning
Budhistorik (5 bud)
42661
42628
42559
42554
38532

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.