Oskar Bergman litografi

103957

BERGMAN, Oskar, (1879-1963): Småstadsmotiv, signerad Oskar Bergman 62/250 , litografi, 32x43

Oskar Bergman litografi

Budhistorik (2 bud)

40228
38529

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.