Barockskåp 1700-tal

103949

SKÅP, barock, 1700-tal, höjd ca 235, 194x75 cm

Skador, lösa lister

Barockskåp 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
41787
6 800
41785
6 600
41784
6 400
40931
6 200
38020
5 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.