Ampel empire

103946

AMPEL, för fyra ljus, 1800-talets första hälft, empire, förgylld och patinerad brons, höjd ca 80 cm

Belysning, Taklampor

Ampel empire
Budhistorik (5 bud)
41982
7 000
41779
6 800
41779
6 000
33461
5 200
33431
950

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.