Bordslampor Frankrike

103944

BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, Frankrike, omgjorda från fotogen, höjd 51cm; elektrifierade

smärre lagningar

Belysning, Bordslampor

Bordslampor Frankrike

Budhistorik (10 bud)
38969
5 400
36949
5 200
36828
5 000
36825
3 800
36824
3 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.