Ljusstakar tenn

103933

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, fyrstämplade, 1799 höjd 21 cm

bucklor

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar tenn

Budhistorik (42 bud)
40845
7 400
41960
7 200
40845
7 000
41956
6 800
40845
6 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.