WA Gibson oljemålning

103901

GIBSON, W.A. 1800-tal, Kustlandskap med man i eka, signerat och daterat-96, olja på pannå, 24x35 cm

Tryckskada

Konst, Måleri

WA Gibson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
41753
41069
1 600
35989
35226
650
35143
600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.