Gunnar Hållander oljemålning

103821

HÅLLANDER, Gunnar (1915-80): Blommor och bringare, monogramsignerad, daterad a tergo 1952, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Gunnar Hållander oljemålning

Budhistorik (5 bud)
47074
46512
46511
38416
38415

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.