Kompasser

103806

KOMPASSER, 2 st, 1800-tal, mässing, diameter 18,5 respektive 20,5 cm

En med skador

Nautica/Technica

Kompasser
Budhistorik (6 bud)
52250
51722
700
51711
650
51710
550
44645

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.