Tubkikare

103803

TUBKIKARE, mässing och mahogny, tre utdrag, signerad J. Hughes, London, Day or Night, 1800-talets andra hälft, längd 29,5-86 cm

Obetydliga bucklor

Nautica/Technica

Tubkikare
Budhistorik (7 bud)
52183
51994
51974
51971
950
51970
900

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.