Stolar i jugend

103785

STOLAR, 4 st, jugend, mahogny

skador, repor

Stolar i jugend

Budhistorik (6 bud)
41748
700
41521
650
41521
450
41235
40827

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.