Fartygsmodell

103782

FARTYGSMODELL, blockmodell av fyrmastade barken "Haiti", 1900-talets första del, l. ö. a. 71 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Fartygsmodell

Budhistorik (9 bud)
51719
51718
1 400
51716
1 300
51135
50916

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.