Sideboard signerat F Linke

103780

SIDEBOARD, med stenskiva, Louis quinze-stil, signerat F. Linke(verksam i Paris 1882-1946), 1900-tal, med intarsia, höjd 96, 150x53 cm

nyckel saknas, smärre fanérskador, låst

Sideboard signerat F Linke

Budhistorik (93 bud)
41711
174 000
41746
172 000
41711
170 000
41745
168 000
41711
166 000

Slutpris SEK:
174 000
17 522 EUR, 19 906 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.