Leonard Forslund oljemålning

103496

FORSLUND Leonard (född 1959) "Ozon",
signerad och daterad a tergo Leonard Forslund 1987, akryl/olja på duk,
145 x190 cm.

skador, krackeleringar

Konst, Måleri

Leonard Forslund oljemålning

Budhistorik (9 bud)
45822
1 300
45735
45732
45724
600
45719
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.