Björn Wessman oljemålning

103495

WESSMAN Björn (född 1949): "Näste", signerad och daterad Björn Wessman 1986, olja på duk, 225x170 cm

Konst, Måleri

Björn Wessman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

41520
5 000
41226
40177
38747

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.