Peter Hahne oljemålning

103493

HAHNE Peter (född 1955) Utan titel - 4 delar, signerad och daterad a tergo Peter Hahne 1983, olja på duk, 130x130 cm vardera

fläckar

Konst, Måleri

Peter Hahne oljemålning
Budhistorik (31 bud)
42604
42602
3 800
42597
3 600
42596
3 400
42594
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.