Ernesto Tatafiore affisch

103396

TATAFIORE, Ernesto (född 1943): Utan titel, signerad, affisch, 67x49 cm; med dedikation
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ernesto Tatafiore affisch
Budhistorik (14 bud)
41236
950
41588
900
41236
850
41585
41236
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.