Gideon Börje oljemålning

103339

BÖRJE, Gideon (1891-1965); Kvinnlig modell, signerad G. Börje, olja på duk,
63x77 cm

Konst, Måleri

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
50478
50191
50189
50117
49713

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.