Indian barncykel

103208

INDIAN BARNCYKEL, omkring 1920-tal
Proveniens: Gustaf Grahn, direktör för Nymans Verkstäder i Upsala

Nautica/Technica

Indian barncykel

Budhistorik (5 bud)
42631
38133
38132
38131
35868

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.