Zorn, estning

103103

ZORN, Anders (1860-1920): Frida I, signerad, 1914, etsning, 12,8x8,6 cm

Zorn, estning

Budhistorik (12 bud)
47162
3 200
47148
46989
2 800
46982
2 600
46307
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.