Stig Jonzon oljemålning

103925

JONZON, Stig (1913-1987): Landskap med kvarn Öland" signerad o daterad -34, olja på duk, 57x66 cm

Konst

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (1 bud)

34653
2011-09-26 10:12:19

2011-09-30 kl 20:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.