Joakim Allgulander färglitografi

103914

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 103/210, färglitografi, 34x76 cm

Budhistorik (7 bud)
41208
550
40126
500
41197
500
40126
450
41187

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.