Stanizlaw Zoladz färglitografi

103906

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Vinterbild från Liljeholmskanalen "Sandö", signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 135/250, litografi, 72x54 cm

Budhistorik (15 bud)
41223
39708
39554
39491
950
38259
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.