Björn Wessman färglitografi

103905

WESSMAN, Björn (född 1949): Vattenfall, signerad Björn Wessman, 100/143, färglitografi, 60x80 cm

Björn Wessman färglitografi
Budhistorik (12 bud)
40633
40998
40633
950
40325
900
40325
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.