Väggskulptur metall

103897

VÄGGSKULPTUR, signerad och daterad 1983, metall, 67x124 cm

Konst, Skulptur

Väggskulptur metall
Budhistorik (30 bud)
41203
4 800
41184
4 600
41202
4 600
41184
41198
3 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.