Hans Frode blandteknik/collage

103894

FRODE, Hans (född 1951): "Windows to the world" - New York/World Trade Center, signerad och daterad Hans Frode 1988, inbygt neonljus, ram/objektmått 104x75 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

41106
41102
1 600
35016
31522

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.