Pillerdosor och skospännen

103888

PILLERDOSOR 3 st, DOSA, SKOSPÄNNEN 1800-tal, delvis silver, bl a Georg Jensen

skospännet med skador

Silver

Pillerdosor och skospännen

Budhistorik (11 bud)
35037
1 300
41051
35037
40993
950
35037

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.